5 zagranicznych, modowych kont na Instagramie, z których można czerpać lekcje stylu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Instagram to źródło wiedzy na wiele tematów. To portal odwiedzany przez kobiety, które chcą zaczerpnąć inspiracji. Na szczęście istnieje wiele kont, które im to umożliwi. Influencerki codziennie dbają o odpowiednią dawkę postów zawierających porady, jak się ubrać, ale również jaki zrobić makijaż oraz ułożyć fryzurę. Czytając ten artykuł, dowiesz się, na jakie konta instagramowe warto zajrzeć, poszukując lekcji stylu.

taneshawasthi

Tanesha Awasthi to kobieta, która swojego Instagrama nakierowuje na modę plus size. Jest to świetne konto dla kobiet mających duże rozmiary, które nie wiedzą, jak się ubrać, aby czuć się i wyglądać pięknie. Instagramerka dzieli się licznymi poradami, jak odpowiednio zestawiać ubrania i dobierać je zgodnie z okazją. Poza lekcjami stylu, jakie można zaczerpnąć od Taneshy, z jej Instagrama dowiesz się więcej o pielęgnacji oraz wellness. Radość, kolory i pewność siebie – to wszystko zobaczysz na koncie tej influencerki!

juliaberolzheimer

Julia Berolzheimer to influencerka, którą na Instagramie obserwuje 1,3 miliona użytkowników. W 2011 roku założyła bloga, którego odwiedzają setki tysięcy ludzi. Jest to niesamowite źródło inspiracji modowych, ale również parentingowych i podróżniczych. Julię charakteryzuje bardzo kobieca estetyka, która wyróżnia się połączeniem stylu retro i klasycznego. Influencerka kiedyś miała własną markę ubrań. Istnieje szansa, że blogerka kiedyś ponownie będzie projektantką. Na ten moment jednak warto zajrzeć na jej social media, aby zapoznać się z licznymi lekcjami stylu oraz inspiracjami.

fabulousafter40

Jest to konto Instagramowe założone przez Deborah Boland. Przeznaczone jest głównie dla kobiet po czterdziestym roku życia, które mogą nauczyć się tam, jak dobrze się ubrać, zadbać o fryzurę i makijaż. Znajduje się tam mnóstwo porad oraz pomysłów na świetną stylizację. W tym momencie to konto na Instagramie obserwowane jest przez ponad 100 tysięcy użytkowników. Jeżeli jesteś przed czterdziestką, to również możesz je zaobserwować!

thezoereport

Jest to konto znanej stylistki gwiazd – Rachel Zoe. Kobieta pracuje z takimi gwiazdami jak Kate Hudson i Cameron Diaz. W 2008 roku założyła swój portal o modzie. Dziś na jej Instagramie możesz dowiedzieć się, jak dobrze się ubrać, zaczerpnąć inspiracji oraz nauczyć się dbać o skórę i włosy. Ponadto kobieta doradza w kwestii kariery zawodowej. Wszystko przekazane jest za pomocą przystępnego języka i świetnych zdjęć.

songofstyle

To konto Instagramowe prowadzone przez Aimee Song. Jest to niezwykłe miejsce, w którym możesz podpatrzeć inspiracje na wspaniałe stylizacje. Dowiesz się tam również więcej na temat pielęgnacji, podróżowania oraz diety. Konto jest prowadzone bardzo starannie i z klasą. Musisz tam zajrzeć, aby się zainspirować!

Zdj. główne: Erik Lucatero/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*